מקום בלב
 
 

אירועים מקום בלב

 
 
 

חדר ישיבות

מתחם אינטימי, נחבא אל הכלים, אשר מלוא תפארתו מתגלה רק למי שמתמזל מזלו לערוך בו אירוע מצומצם. סגנון הוינטג' ישדרג כל ישיבה לאין ערוך, והאירועים הפרטיים שנערכים כאן הם בעלי אופי ייחודי ורגוע. אנחנו מזמינים אתכם לחוות איתנו כל אירוע – המתחם מתאים לאירוח עד 16 איש.

בית קפה / מסעדה כפרית

מבנה יפיפיה, בסגנון וינטג' מוקפד ומדויק, הבנוי מאבן ירושלמית מלאת היסטוריה – זהו המתחם הוותיק ביותר ב"מקום בלב"!

מתאים לכל סוגי האירועים עד 50 איש – גם לאירועים משפחתיים שתרצו עבורם מתחם המשדר משפחתיות, שורשיות ואהבה; וגם לאירועים עסקיים באווירה אינטימית, רגועה וייחודית.

WINTER GARDEN

במרכז הגן הקסום, במעלה המדרגות, הוקם אולם שקוף אשר מכל פינה שלו מתגלה פינת חמד אחרת...

האולם מיועד לעד 60 אורחים, וכולו משדר הרמוניה עם הטבע, נבנה מסביב ובהתאמה לעצי הגן מבלי לפגוע באף צומח – ועל כן צורתו הא-סימטרית המיוחדת.

האולם מושלם לאירועים פרטיים: היופי של "בחוץ" משתלב  עם הנוחות של "בפנים" ; ואירועים עסקיים מקבלים כאן ערך מוסף של שקיפות ורגישות טבעית כלפי כל העוסקים במלאכה.

גארדן 1918

מתחם המיועד לאנשים שבראש מעייניהם – "יציאה מהקופסא", היפרדות קלילה מהסטנדרט של אירועים עד 80 איש.

ה"גארדן 1918" הוא מתחם שקוף בסגנון צעיר ואוורירי, בלילות מתפקד כפאב, ובשעות היממה – ממתין למשפחה או לבית העסק המיוחדים כמוהו...

גלריה

אירוח איכותי זו משימה הדורשת הבנה וידע מקצועי, אך מעל הכל – אהבה לתחום האירועים.

מתחם הגלריה רחב ידיים, מרשים וטומן בחובו את האווירה המיוחדת והקסומה. בשילוב עם הדיוק ותשומת הלב לפרטים, שהם נר לרגלינו ב"מקום בלב", תקבלו במתחם הגלריה אירוע מוקפד וייחודי – בין אם מדובר באירוע משפחתי מרגש, ובין אם מדובר באירוע עסקי באווירה קצת אחרת...